Kovacic و لوکاس Vázquez حداقل دو هفته K.O

[ad_1]

رئال مادرید در حال حاضر آموزش برای موارد مشابه آنها را در روز اول ۲۰۱۷٫ دو بازیکن است که آموزش را به دلیل آسیب های مختلف پایان رسیدن وجود دارد. Kovacic و لوکاس Vázquez نه پا اولین کوپا دل ری برابر سویا بازی و در تکامل خود آنها نیز خواهد شد بسته به نوع فصل به طور منظم مسابقات بعدی از دست بدهد.

ماتئو Kovacic جام باشگاه های جهان و مرتب با مشکلات و پزشکان رئال مادرید می کرد که او آسیب در مچ پا چپ . Mateo Kovacic پلیر بسیار مهم برای زیدان در مسابقات گذشته را گرفته بود و این آسیب اجازه او را از زمین در طول چند هفته ممکن است. او نمی خواهد پای برابر سویا بازی و او ممکن است از دست رفته نیز مسابقه دوم.

دوم “قربانی” از صدمات جوان لوکاس Vázquez است. با توجه به بخش پزشکی وینگر گالیسیایی آسیب درجه ۲ در سولئوس حق خود را به رنج می برد. هر دو نمی تواند رسیدن به پای ۱۶ دور مقابل سویا در سانتیاگو Bernabéu (چهارشنبه ۱ ژانویه ۲۱:۱۵) و در تکامل خود را بسته به نوع آنها می تواند بازی های دو بعدی یکی در فصل مقابل گرانادا و دومین مرحله کوپا مقابل سویا در سانچز Pizjuán دست (پنجشنبه ۱۲ ژانویه ۲۱:۱۵).

این صدمات چون هر دو را دارا بودند نقش مهمی را در تیم مدیریت توسط زیدان است. Kovacic دقیقه بهترین خود را از او در ورود به مادرید داشتن و لوکاس Vázquez اجرای بسیار خوب جایگزین گرت بیل در وینگر حق داشتن است. زیدان در حال حاضر از گونه های مختلف انتخاب می باید برای کوپا دل ری حذفی. سویا تیم بسیار خوب است و آنها آن را در این فصل در جایگاه سوم لالیگا و طبقه بندی برای لیگ قهرمانان به دور ۱۶ نمایش هستند. تیم مدیریت Sampaoli تیم بسیار دشوار برای پیروزی است و رئال مادرید باید بازی دو بازی بسیار خوب اگر آنها می خواهند برای طبقه بندی برای دور بعد.

مقاله قبلی ۲۰۱۶: زین الدین زیدان سال

بعدی مقاله پیرلو می خواهد playmaker رئال مادرید تیم

Realmadridnews.com بهترین وب سایت برای پیدا کردن آخرین اطلاعات در مورد رئال مادرید در انگلیسی است. ما پوشش داستان روز به روز باشگاه ها و حوادث به طور مستقیم از مادرید و برخی کارشناسان بالا.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *