۲۰۱۶: زین الدین زیدان سال

[ad_1]

۴ ژانویه از سال ۲۰۱۶ Florentino پرز axed بنیتز Rafa و زین الدین زیدان به عنوان مربی جدید رئال مادرید اعلام شد. تاریخچه باشگاه که همان روز تغییر چون مدیر فرانسوی قادر به تغییر گرایش گروه افسرده به یک پیروزی.

گمشده در ۵۳ بازی بازی، لس Blancos تنها دو نفر ، برابر اتلتیکو مادرید در لالیگا و Wolfsburg چونما قهرمان لیگ چهارم نهایی. این اعداد به معنای سه عنوان – لیگ قهرمانان سوپر جام فوتبال اروپا و جام جهانی باشگاه ها – و احساسات خوب برای سال آینده.

وقتی زیدان در زمان بازیکنان افسرده نگاه. این تغییر بلافاصله با مربی فرانسوی و خیلی زود می تواند در بازی اول برابر Deportivo لا Coruña دیده می شود. تلاش تیم در ابتدا اما رئال مادرید بودند قادر به مبارزه لالیگا تا آخرین بازی هر چند بارسلونا در نهایت موفق به کسب عنوان.

این روح مبارزه با روح جدید رئال مادرید است. این تیم تا پایان دعوا. آنها قادر به پیروزی در فینال لیگ قهرمانان در مجازات ساقه رتبهٔ سوپر جام فوتبال اروپا در وقت اضافه با هدف در زمان صدمه از سرجیو راموس و جام باشگاه های جهان در وقت اضافی نیز هست. علاوه بر این، سرجیو راموس به ثمر رساند هر دو هدف مهم در لالیگا مقابل بارسلونا و Deportivo – چرا که رئال مادرید یک بازی از دست رفته به حال حاضر آن را ۳ – کوسن شش نقطه امن با تیم دوم.

شاید، زین الدین زیدان بهترین مهارت مدیریت تیم ملی است. با بسیاری از بازیکنان مهم در اتاق پانسمان، مربی فرانسوی قادر به مدیریت egos است و تمام بازیکنان در تیم هستند. او شده است به دادن فرصت به همه بازیکنان و هر زمان که آنها می توانید بازی آنها همه امکانات است. به این ترتیب این تیم ملی خوب در یک تیم بزرگ تبدیل شده است.

در حال حاضر، زیدان به ماندن تمرکز و کار خود را برای تضمین موفقیت در سال آینده با ادامه. موقعیت شروع مناسب است: بالای جدول در لالیگا با ۶ امتیاز از بارسلونا – اگر لس Blancos ضرب و شتم والنسیا – و در آخرین ۱۶ دور از لیگ قهرمانان و کوپا دل ری.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *