گزارش رئال مادرید ۳-Sociedad واقعی ۰ سه امتیاز مهم

[ad_1]

بازی رئال مادرید به دست آورد پیروزی برابر Sociedad واقعی در بسیار دشوار بازی در سانتیاگو Bernabéu . زین الدین زیدان برخی از تغییرات در خط تا، برجسته Varane را انجام داد و لوکاس Vázquez بازگشت به ۱۱ شروع. هم اکنون از لس Blancos های رهبر بیشتر از قبل زیرا بارسلونا را در مسابقه خود را مقابل بتیس و سویا در Cornella برابر اسپانیول از دست گره خورده است. مدیر فرانسوی Benzema در خط تا پس از عملکرد ضعیف خود را در بازی های گذشته نیز.

Sociedad واقعی شروع واقعا خوب بازی داشتن اختیار داشتن توپ و قهرمانان بازی بودن. خوزه willian تا به حال شانس اول در دقیقه ۱۵ از ضربه آزاد اما Keylor ناباس مانع هدف با ذخیره خوب. رئال مادرید در ابتدا نیم ساعت هر فرصت مهم وجود ندارد و ما از تماشای یک بازی بسیار تاکتیکی، که در آن هر گونه اشتباه مهم خواهد بود. ناگهان، ماتئو Kovacic افتتاح صفحه رتبه بندی در دقیقه ۳۷ از کمک کریستیانو رونالدو و لس Blancos به اتاق پانسمان با نتیجه راضی رفتن می تواند چون آنها بدتر از Sociedad واقعی بازی شد.

در نیمه دوم Blancos لس را با شدت بیشتری آغاز شده و گل کریستیانو رونالدو هدف دوم با پایان بزرگ از پاس فوق العاده Kovacic. تغییر در دقیقه ۶۰ زین الدین زیدان Benzema ، که دیگر بازی ضعیف و Morata وارد شده در زمین. با عبور دقیقه رئال مادرید خیلی بهتر شد بازی و Sociedad واقعی داشتن توپ که در نیمه اول وجود ندارد. دقيقه ۷۷ آیسکو Kovacic بود که جایگزین MVP بازی اولین هدف خود را به ثمر رساند جبهه ملی فصل به طور منظم و فوق العاده دادن به کریستیانو را که در در یک ثانیه کمک. در دقیقه آخر Morata هدف سوم برای رئال مادرید از صلیب لوکاس Vázquez به ثمر رساند.

رئال مادرید به بازی خوب بازی نمی کند اما آنها در نهایت به دست سه نقطه مقابل تیم خوب به عنوان Sociedad واقعی. در حال حاضر آنها را در بازی بعدی مقابل Celta در Balaídos شد که در آن لس Blancos خواهد شد که فکر می کنم باید دست کشیدن از لا کوپا دل ری.

مقاله قبلی سه بزرگ که تیم می تواند نشانه Benzema

مقاله بعدی زیدان پس از پیروزی: من می خواهم برای تشکر از حامیان

Realmadridnews.com بهترین وب سایت برای پیدا کردن آخرین اطلاعات در مورد رئال مادرید در انگلیسی است. ما پوشش داستان روز به روز باشگاه ها و حوادث به طور مستقیم از مادرید و برخی کارشناسان بالا.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *