گزارش بازی سویا ۳ – رئال مادرید ۳: به چهارم با سابقه در آخرین لحظه

[ad_1]

رئال مادرید به مرحله یک چهارم کوپا دل ری نقاشی (۳-۳) در سانچز Pizjuán با گل Benzema در آخرین لحظه بسیار. رفت و از طریق دوباره. لس Blancos رنج می برد و طرف اندلس غیر ممکن بازی تمام سعی کردم. این نشان می دهد و زیدان را سمت بود به از دست دادن رکورد اما آنها تا آخرین لحظه سعی در نگه داشتن که در آن یافت اکولایزر. این ۴۰ بازی بدون شکست است.

هر دو زین الدین زیدان و خورخه Sampaoli ساخته شده بسیاری از شانس. ماریانو شگفتی اصلی در خط به بالا بود. بدیهی است که هر دو تسلیم در بازی مهم سه شنبه در لالیگا فکر بودند.

آن است انتظار می رود سویا شروع به بازی تزریق بسیار بالا و به دنبال هدف Casilla است. وارد تیم اندلس با بسیاری از بازیکن به رئال مادرید جعبه و آنها اهمیت شانس خیلی زود. با این حال، هدف وارد بسیار زود و غیر منتظره. توپ سر داخل هدف سارابیا عبور از خیلی دور و دانیلو . Casilla به همه طرفداران رئال مادرید شگفت زده شد.

استفاده، سویا تزریق و تفکر آنها می تواند از طریق رفتن باقی می ماند. در واقع، آنها شانس خیلی خوب بود اما Casilla همیشه بسیار امن است. رئال مادرید همچنین کراوات در ضد حمله را بکشند، اما آنها بسیار دقیق در مقطع گذشته نیست. با این حال Blancos لس تا به سطح بازی در نیمه اول نمی تواند ماریانو شانس و تونی Kroos نزدیک به نیمه وقت بود.

دوم نیمی هیجان انگیز تر از اولی بود. آن نگاه مانند رئال مادرید بسته قرعه کشی که Asensio مارکو هدف شگفت انگیز در دقیقه سوم در حال اجرا از زمین خود را به ثمر رساند. با این حال، لس Blancos شد که بسیار آرام و سویا در باز گشت معتقد بودند. Jovetic ، در اولین بازی او با سویا و Iborra به هواداران ايمان به پيروزى ساخته شده. آنها مورد نیاز دو گل اما Kranevitter مجازات روشن ساخته شده به Casemiro. سرجیو راموس ، سابق سویا بازیکن توپ را گرفت و در سبک panenka به ثمر رساند. او خود را شماره و نام به هواداران اشاره می کرد.

زمان هیجان بیشتر وجود دارد. Casilla هنوز هم ذخیره چند شانس خوب و در عین حال کل سانچز Pizjuán کاپیتان رئال مادرید، سرجیو راموس را booing بود. زمانی که بازی به پایان رسد، Benzema را با هدف های بزرگ برای ذخیره کردن رکورد ظاهر شد. نمایش باید ادامه یابد و خواهیم دید که این دو تیم حضوری دوباره در لالیگا.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *