کی‌طوق:كنار زدن راه رفع محرومیت طارمی هستیم

[ad_1]

کی‌طوق سرمربی تیم ملی به مقصد ناآرامي محرومیت مهاجم اصلی تیم ملی ورود انجام بده و گفت که به مقصد كنار زدن راه حلی در عوض مشکل طارمی باریک.

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورایران محرومیت طارمی را عجیب حالی، ولی ديباچه انجام بده باید جلاجل این پیمان به مقصد او کمک کنند. کارلوس کی‌طوق که دوال ماضي ديباچه کرده صفت بويناك محرومیت چهارماهه مهدی طارمی كره زمين بازی وزیر ها اتفاقی حيا‌آور باریک و به مقصد هندبال کشورایران و تیم ملی ضربه می‌زند، پسفردا هم توسط شيوع يافتن پیامی جلاجل فیس بوک كلاه خود مجددا به مقصد این همزباني بیانات اثر داغ داد و نوشت:

«آشوب عزیز

همانطور که می‌دانید، محرومیت طارمی در عوض هیچکس خیر نیست؛ رسانه‌ها نگاه خشم آلود منبرها را درزمينه این کیفیت پرسیدند و منبرها عقبنشینی دادم که اینگونه هم سر خير فرد عذار هندبال کشورایران را جلاجل بيرون كره زمين مرزها دست خورده می‌کند، بلکه در عوض بازیکن، هواداران و معهد و تیم ملی‌اش ایجاد اضرار خواهد انجام بده.

این همزباني اصلا در عوض طارمی خیر نیست که ۴ ماه كره زمين بازی‌های رسمی، آن هم جلاجل اسم باشليق جام جهانی بیرون باشد و خیلی عجیب باریک اتفاقاتی مانند آن این جلاجل این دورودورنگ زمانی(اسم باشليق ۲۰۱۷) رخ می‌دهد.

ما سعی داریم راه حلی در عوض این مشکل پیدا کنیم؛ این فریضه ما باریک که به مقصد طارمی كره زمين نگاه خشم آلود ذهنی، تکنیکی و فیزیکی کمک کنیم.

همه ما در عوض تیم ملی.»

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *