پسررئیس فدراسیون،خبرنگارمنتقدپدرش راتهدیدبه قتل انجام بده!

[ad_1]

پس نشيني رئیس یک فدراسیون ورزشی جلاجل پیج شخصی كلاه خود جلاجل اینستاگرام یک خبرنگار فعال جلاجل مربوط به حوزه وزنه بردار را به مقصد قتل تهدید انجام بده.

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، ه مبستر شدن فردا تصویر ورقه اینستاگرام پس نشيني رئیس یک فدراسیون ورزشی به مقصد دستگاه بافندگي خبرنگار خبرگزاری قوه قضاییه رسید که جلاجل آن، این كس خبرنگار یک رسانه را تهدید به مقصد قتل کرده صفت بويناك. بنابراین شرح احوال؛ جلاجل پست فرستادن شده روی ورقه اینستاگرام این فرد که حاوی موضوع ها زننده و ناسزا به مقصد خبرنگار باروح اشارت و خانواده اوی باریک ديباچه شده که «هر کجایی که در را ببینم سكين را جلاجل گلویت فرو می‌کنم».

گویا خبرنگار باروح تهدید واقع شده، تماسی برپا کردیم که اوی ديباچه انجام بده چندی قبل مطلبی جلاجل تمييز مدیریت یکی كره زمين روسای فدراسیون‌های ورزشی منتشر کرده و تهدید‌ها كره زمين بدون شك زمان جلاجل باروح اوی ابتر شدن شده باریک. این خبرنگار ورزشی گفت: تهدید‌های این فرد به مقصد ایسنتاگرام مسدود نشده باریک و اوی روی به هدف نخوردن تلفن هم نشين او هم پیام‌های تهدید آمیزی را فرستادن می‌کند.

غيرماذون فرد تهدید کننده، فدراسیون ورزشی باروح اشارت و خبرنگار تهدید به مقصد قتل شده نزد خبرگزاری قوه قضاییه محفوظ باریک.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *