واقعی هدف های مادرید Ghoulam مدافع لاتزیو

[ad_1]

فلورانس، ایتالیا – ۲۲ دسامبر: Faouzi Ghoulam از اس اس سی ناپولی در عمل در سری آ مطابقت بین فیورنتینا و اس اس سی ناپولی در Stadio Artemio Franchi در تاریخ ۲۲ دسامبر سال ۲۰۱۶ در فلورانس ایتالیا. (عکس توسط گابریله Maltinti/گتی ایماژ)

زین الدین زیدان داشتن است سردرد امسال با پشت راست و چپ. دنی Carvajal و مارسلا هستند در حال حاضر مجروح و آنها دان ‘ ۰t جایگزین خوبی را در تیم ملی. به همین دلیل رئال مادرید به دنبال به بازار به تقویت این موقعیت و آنها دیدم فرصت خوبی با Faouzi Ghoulam .

مدافع ناپولی است ۲۵ d سال ol و او است شده فقط زدم از جام ملت های آفریقا با خود تیم ملی الجزایر. نقش او به عنوان عقب چپ برای ناپولی و او یکی از مهم ترین بازیکن تیم ملی است. در واقع، او در ۱۶ بازی این فصل با باشگاه ایتالیایی، یکی از فوتبالیست های کلیدی برای Maurizio Sarri ظاهر شد.

Blancos لس باید فرصت برای دیدن Ghoulam در زندگی چون لاتزیو بازدید است سانتیاگو Bernabéu در این ماه که هر دو تیم در دیدار با پای ۱۶ آخرین دور از لیگ قهرمانان.

چرا که قرارداد فعلی Ghoulam را به پایان می رسد در سال ۲۰۱۸ روزنامه ایتالیایی La Gazzetta dello ورزشی، لاتزیو و Ghoulam در حال حاضر معامله جدید مذاکره هستند. د Laurentis رئیس لاتزیو در حال مذاکره با بازیکن الجزایر است که می خواهد حقوق و دستمزد بالاتری به خاطر او در حال حاضر است درآمد ۹۰۰٫۰۰۰€ در هر سال، کمتر از بسیاری از همکاران است.

Ghoulam جایگزینی مناسب برای مارسلا می تواند. برزیل بازیکن در حال حاضر مجروح و Nacho. به عنوان یک چپ به بازی هر چند موقعیت مناسب خود را پر پشت فابیو Coentrao سطح به پوشیدن تی شرت سفید پس از رفتن به بسیار دشوار است برای او به یک سال بیشتر با لس Blancos نمایش است.

لاتزیو هستند انجام فصل بزرگ اگر چه آنها را در روز یکشنبه مقابل پالرمو strugglers کشید. باشگاه ایتالیایی جنوبی بازی با رئال مادرید در چند هفته است و ما باید تمام پتانسیل تیم از جمله Ghoulam.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *