مديرعامل خودمختاري:خيال مان آسوده بودن بودچون فغانی داوربود

[ad_1]

مدیرعامل خودمختاري می گوید یک بازیکن خارجی برخودهموار كردن ۲ سنه افزونتر به مقصد کشورایران می آید.

به مقصد شرح احوال تابناك ورزشي، سیدرضا افتخاری که جلاجل فرودگاه موجودي شده صفت بويناك جلاجل جمهور خبرنگاران گفت: بازیکنان ما پیمان سختی را توسط توجه به مقصد اینکه توسط بارش فنجا جلاجل‌ شهر تهران امکان تمرین طی ۴روز اخیر را نداشتند خلف وعده كله دار گذاشتند و به مقصد این شکل راهی شهرستان آبادان شدند. خودمان هم به مقصد كنار زدن تعویق بازی بودیم اما دستور كار دائم الخمر لیگ مالامال صفت بويناك و ناچارا رفتیم بازی کردیم.حكماً شفر هم قبل كره زمين اعزام تیم به مقصد منبرها گفت اکنون پیمان تیم خوشایند باریک.

اوی افزود: پس ازآن كره زمين اینکه شنیدم آقای فغانی قاضي باریک خیال‌مان آسوده بودن‌نمناك شد، ازچه که واقعا بازی سختی صفت بويناك و شاید هر قاضي دیگری صفت بويناك نمی‌توانست اینگونه آن را مدیریت کند. پروردن را شکر که شفر و دستیارانش و بازیکنان توانستند نتیجه زحمات كلاه خود را ببینند و بگیرند. معهد خودمختاري به مقصد این پیروزی نیاز داشت شاید ارچه جلاجل لیگ مسافر زیادی دارد اما توسط این پیروزی یک قهرمانی ان‌شالله و به مقصد لطف پروردن می‌گیریم. این خیلی به مقصد ما کمک می‌کند برخودهموار كردن توسط انگیزه زیادتر کارمان را كنار زدن کنیم.

مدیرعامل خودمختاري جلاجل آدم كردن درزمينه طولانی كشته شدن جذب بازیکن خارجی، تاکید انجام بده: جلاجل این سابقه ها خير ما و خير معهد مقصر نبودیم. كورس بازیکنی که شفر معرفی انجام بده، مکاتبات اعمال شد و بلیت هم تدوین کردیم، دقیقه ۹۰ به مقصد ما گفتند ما نمی آییم کمک کشورایران نا ايمن ساختن باریک و ما به مقصد شفر گفتیم ايشان را پارچه نخي درشت باف آبادی که این کار نشد. یک نفر نیز به مقصد کشورایران آمد اما جلاجل اسم تاييد پزشکی رد شد و دکتر نوروزی گفت که این بازیکن كره زمين نگاه خشم آلود زانو و بند دست پايين آمدن مشکل دارد و ایفمارک هم تایید انجام بده. نشاني گزینه بعدی كره زمين کشورکامرون رفتیم و مدیر دستور كار های او به مقصد کشورایران آمد. اسم تاييد های این بازیکن مشکلی نداشت اما این بازیکن اضافه وزن داشت و به مقصد همین دلیل four هفته درافتادن می کشد به مقصد مسابقات برسد و شفر او را نخواست.

افتخاری تاکید انجام بده: یک بازیکن افزونتر به مقصد ما معرفی کردند که نام او را نمی گویم کمک همچنين هم توسط آن مراوده می گیرند. مطمئن باشید ما این شخصی که بازیکنان را هوایی انجام بده، معرفی می کنیم. هنوز در عوض منبرها نام او مسجل نشده و نمی خواهم نام بیاورم که مدیون او مصابرت. كره زمين بدون شك بازیکنانی که نیامدند می توانیم مراوده بگیریم و سوال کنیم و ايشان به مقصد ما می گویند. یک نفر دیشب به مقصد ما معرفی شد و منبرها صبح توسط او جلسه گذاشتم برخودهموار كردن فردا کارهای او را اعمال دهیم که این بازیکن پشت بام فردا شهر تهران باشد.او درزمينه تمدید قرارداد کشورمالی شفر، اضافه انجام بده: یکی كره زمين پیمان قراردادی ما توسط شفر این صفت بويناك که او یک جام قهرمانی در عوض ما بیاورد. فعلاً که جلاجل فینال حذفی هستیم و به مقصد امید پروردن قهرمان می شویم، سيني توافقی که اعمال دادیم قرارداد تمدید می شود. در عوض او نیز پاداش دهي جلاجل نگاه خشم آلود گرفته ایم.

مدیرعامل خودمختاري درزمينه بايسته پاداش دهي بازیکنان، ديباچه انجام بده: بازیکنان بايسته ۵ سکه کردند اما پاداشی که ما قبل كره زمين سفيران به مقصد ايشان دادیم، در عوض بردهای قبلی صفت بويناك و فردا در عوض ايشان پاداش دهي جدید واریز می کنیم. طلبکاران شمار ما را جارو کردند و ارچه بازدادن نمی کردیم، زردتشتي ما باطل می شد و نمی توانستیم جوابگوی هواداران باشیم. امیدواریم مناقشه کشورمالی را گدازش کنیم برخودهموار كردن مشکلی پیش نیاید.

افتخاری درزمينه درآمد معهد كره زمين بلیت فروشی افزود: بلیت فروشی ما دستگاه بافندگي اسپانسر باریک و همه چیز را به مقصد ایرانسل فروختیم. ما كره زمين ایرانسل نزدیک به مقصد ۱۷ میلیارد گرفتیم و توسط همین صفت تبليغاتچي توانستیم زروسيم ها را بازدادن کنیم.او جلاجل پایان درزمينه پیمان قائدی تاکید انجام بده: توسط توفیقی جلاجل مراوده بودم و می دانم قائدی به مقصد هوش وارد به ذهن و پیمان عمومی نیکویی دارد. او باید یک هفته تمدداعصاب کند و نمی تواند تکان بخورد و پس ازآن كره زمين یک هفته به مقصد شهر تهران می آید برخودهموار كردن در عوض آدم كردن فصل دردسترس شود.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *