مبارزه دو باشگاه های لیگ برتر برای هدف مادرید واقعی

[ad_1]

در چند فصل گذشته، رئال مادرید در حال تلاش برای ثبت نام یک به چپ. مارسلا بازیکن کلیدی در تیم ملی است اما برزیل مسن تر است و او هیچ جایگزینی در ترکیب است. امسال coentrao فابیو پس از یک فصل در وام در Mónaco آمد اما پرتغالی عدم مارسلا در برخی از رقابت برای نقطه در جناح چپ قرار دهید.

زیدان است درضمن برای دانیلو و Carvajal تغییر آنها را در پشت سمت چپ بازی. با این حال، Nacho تنها فوتبالیست را با سطح خوب به عنوان جایگزینی برای مارسلا پخش شده است. برزیل نیاز به برخی از بقیه چون او را در هر فصل با توجه به تقویم مشغول زخمی می شود.

به همین دلیل رئال مادرید همیشه نگاه در بازار اما آنها ام موفق به ثبت نام عقب چپ با تضمین. یکی از مورد علاقه های Rodríguez ریکاردو همواره. سوئیس پخش است در حال حاضر با پوشیدن تی شرت Wolfsburg و او می تواند یک هدف را در تابستان برای رئال مادرید باشد.

Wolfsburg شده است بسیار ناامید کننده این فصل و در موقعیت ۱۳ بوندسلیگا هستند. فصل گذشته آنها تقریبا قادر به دست کشیدن از رئال مادرید از لیگ قهرمانان بود اما اکنون آنها را دور از رقابت است. جولیان Draxler ستاره دیگر نیز بسته بندی شده stuff او است و او را در حال حاضر با پتر بازی است.

رئال مادرید باید رقبا به ثبت Rodríguez ریکاردو . با این حال ریکاردو Rodríguez پایین هر دو ارائه می دهد تبدیل شده است بر اساس جستجوی پیشرفته، آرسنال و چلسی به بازیکن به Kingdon متحد کرده است. روزنامه بریتانیایی پشت چپ اینتر Milán ، که می تواند £۱۹ م انتشار بند انتظار است. پتر نیز در اجرا برای ریکاردو Rodríguez خواهد بود.

ریکاردو Rodríguez تنها ۲۴ ساله است و او یکی از بهترین بازیکنان در تیم ملی سوئیس است. این فصل او ۱۵ بازی در بوندسلیگا با Wolfsburg نمره اهداف دو برابر فرایبورگ و آگزبورگ ایفا کرده است.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *