لوکاس سیلوا می رود بازگشت به برزیل

[ad_1]

رئال مادرید اعلام کرد که سیلوا لوکاس بازگشت به برزیل بازی در باشگاه سابق خود را Cruzeiro رفتن اند. لس Blancos ساخته اند عمومی یک اطلاعیه در وب سایت خود را که در آن آنها گسترش اخبار. سیلوا در وام برای یک سال و نیم به باشگاه برزیلی داده خواهد شد.

بعد از چند ماه از کابوس ucas L سیلوا نهایت بازی فوتبال می تواند. برزیل آموزش با رئال مادرید بود اما او حق بازی در لالیگا، بنابراین او را جدا از بقیه تیم او-mates بود وجود ندارد. تابستان گذشته پزشکان تشخیص بیماری قلبی پس از انتقال او به لیسبون ورزشی قطع شد. از آن زمان، سیلوا لوکاس شده است تحت نظارت و مراقبت از، اما اکنون او قادر به بازی فوتبال است.

هافبک برزیلی رئال مادرید در تابستان سال ۲۰۱۵ به بازی با استکوویچ مارسی، آموزش دیده توسط Míchel سابق لس Blancos بازیکن سمت چپ. مرحله او در مارسی بسیار موفقیت آمیز نبوده و لوکاس سیلوا تنها ۲۲ بازی با تیم فرانسه بازی. سال پس از او به رئال مادرید با قصد پیدا کردن تیم جدید رفتم. فرصت رفتن به لیسبون پاپ اما تست پزشکی منفجر کردن شانس.

حالا لوکاس سیلوا خواهد شد فرصت بازی دوباره با باشگاه سابق خود را که در آن او باقی ماند تا سال ۲۰۱۴، هنگامی که رئال مادرید پرداخت €۱۳ متر به او هیئت مدیره پروژه. با Cruzeiro ، لوکاس فصل ۵ تا ثبت برای Blancos لوس بازی. با رئال مادرید او تنها در ۸ بازی در لالیگا، بدون نمایش کیفیت کافی برای ماندن در این تیم به نظر می رسد. کارلو بهترین بازیکنان را به او را در زمین قرار داده و چندین بار سعی کردم اما او نمی توانست راه خود را از بازی برای رئال مادرید در چنین زمان کوچک را وفق دهند. مهم نیست که اگر او را موفق یا نه، مهم ترین چیز این است که سیلوا لوکاس فوتبال دوباره می تواند. و این در حال حاضر خبر خوب.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *