رئال مادرید۲-والنسیا۱؛ مارسلو ناجی زیدان،قهرمان برنابئو!

[ad_1]

رئال مادرید جلاجل دیداری نفسگیر موفق شد جلاجل اخرین دقایق كره زمين مانع محکم والنسیا رد شدن کند.

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، میزبان بازی را توسط هشت تغییر نسبت به مقصد ترکیب كلاه خود جلاجل پیروزی پرگل روبه رو دپورتیوو لاکرونیا يكم انجام بده. یکی كره زمين مهمترین تغییر ها ضياع و عقار کاپیتان سرخیو راموس به مقصد ترکیب اصلی صفت بويناك؛ بازگشتی که نزدیک صفت بويناك جلاجل بدون شك لحظات آغازی حسابی کار دستگاه بافندگي رئال مادرید بدهد. 

رئال مادرید2-والنسیا1؛ مارسلو ناجی زیدان،قهرمان برنابئو!

سفید ها اما پشت بام كره زمين خلف وعده رفتن این هراس اولیه بازی به مقصد دستگاه بافندگي خوگرفتن و روی قاپو حریف تراكم آورند. والنسیا هم رقیبی دستگاه بافندگي و پايين آمدن به تنگ آمده و توسط حملات و ايمن سازي حملات كلاه خود خلق موقعیت می کردند اما ضربات نهایی ايشان چیزی بغير ناامیدی برایشان جلاجل پی نداشت. جلاجل نهایت این کریستیانو رونالدو صفت بويناك که ضياع و عقار كلاه خود به مقصد ترکیب اصلی را – توسط کمک دنی کارواخالی که احتمالاً بهترین بازیکن تیم جلاجل این نیمه صفت بويناك – توسط یک گل جشن گرفت.

میزبان جلاجل نیمه دوم به مقصد كنار زدن تكاپو كردن گل دوم صفت بويناك و جلاجل دقایق ابتدایی این مجال مهلت را هم به مقصد دستگاه بافندگي می آورد، اما دیگو آلوز توسط مهار یک پنالتی افزونتر هم یک شانس طلایی را كره زمين رونالدو می گیرد. سفید ها جلاجل پی كره زمين دستگاه بافندگي وام گذاردن این مجال مهلت جلاجل خلق موقعیت آن ميزان موفق نیستند و جلاجل پانزده دقیقه پایانی و توسط ورود كورس یار تهاجمی عربي زبان شهواني کمی خلف می کشند برخودهموار كردن روی ايمن سازي حملات به مقصد سمت قاپو والنسیا يورش کنند. 

رئال مادرید جلاجل این نیمه ریتم كلاه خود را كره زمين دستگاه بافندگي داد و جلاجل دقایق پایانی بازی تعدادی ثنايا نبردن كره زمين مجال مهلت های كلاه خود توسط گل تساوی جریمه شد. این گل هشت دقیقه به مقصد پایان مضروب شد برخودهموار كردن شهواني برنابئو و زیدان حبسگاه شود.

دقیقه ۷۸ ارسالی عالی كره زمين آسنسیو كره زمين کاسمیرو رد شدن می کند و جلاجل كورس قدمی قاپو به مقصد رونالدو می رسد؛ ستاره پرتغالی اما نمی تواند به مقصد آن ضربه ای بزند و به مقصد هم نشين مدافعی که مامور مهار اوست به مقصد تیرک خورد! 

مارسلو جلاجل حالی که همه چیز جمعناتمام شده صفت بويناك ، زیدان و رئال را توسط شوک كلاه خود به مقصد لالیگا برگرداند.

گل ها

دقیقه ۲۶ گل تعدادی رئال مادرید؛ دنی کارواخال توپی را كره زمين سمت مستقيم فرستادن می کند و کریستیانو رونالدو بالاتر كره زمين همه توسط یک ضربه كله دار دروزاه دیگو آلوز را فرو می ریزد.

دقیقه ۸۲ گل تعدادی والنسیا؛ دنی پارخو توسط یک ضربه ایستگاهی خارق عادت قاپو ناواس را نيرنگ ساز می کند و کار را به مقصد تساوی می کشاند.

دقیقه ۸۶ مارسلو كره زمين پوگان نفوذ می کند و درشتي كردن را روی پای راستش می آورد و توسط ضربه ای زیبا درشتي كردن را به مقصد كنج سمت مستقيم قاپو می فرستد.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *