خبر داغ: پاشازاده در کادرفنی استقلال؟!

[ad_1]

 در روزهایی که بحث تقویت کادرفنی استقلال به اوج خود رسیده است حضور مهدی پاشازاده در تمرین این تیم می‌تواند کاملا معنادار باشد.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی پاشازاده یکی از مربیانی است که در سال‌های گذشته در لیگ ۲ و لیگ یک با تیم‌هایی که مسئولیت آن را برعهده گرفته است، کارنامه موفقی از خود به جای گذاشته و حالا این شائبه به وجود آمده که مدیران استقلال قصد دارند او را به کادرفنی استقلال اضافه کنند.

هرچند امروز مهدی پاشازاده مدعی شد که به تمرین استقلال آمده تا با دوستان قدیمی‌اش دیداری داشته باشد اما به نظر می‌‌رسد حضور او در تمرینات می‌تواند شائبه اضافه شدنش به کادرفنی را بیش از پیش کند.

مهدی پاشازاده رابطه نزدیکی با کادرفنی فعلی استقلال دارد و با تمام آنها همبازی بوده است؛ بنابراین اینکه قرار باشد به کادرفنی اضافه شود چندان دور از انتظار نیست.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *