خبر داغ: واکنش الکساندرنوری به فرمان ترامپ

[ad_1]

 سرمربی ایرانی الاصل وردربرمن می‌گوید اگر رئیس جمهور جدید آمریکا در ورزش بود، قطعاً از زمین بازی اخراج می‌شد.

به گزارش تابناک ورزشی، با اجرایی شدن دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود موقت مهاجرین به آمریکا به مدت چهار ماه و تعلیق سه ماهه حضور شهروندان هفت کشور عمدتاً مسلمان از جمله ایران، سرمربی ایرانی‌الاصل وردربرمن آلمان هم تحت‌تأثیر این قانون بحث‌برانگیز قرار می‌گیرد. این تصمیم ترامپ از سوی جامعه جهانی ورزش هم انتقادات و واکنش‌های زیادی داشته و تصمیم رئیس جمهور ۷۰ ساله ایالات متحده را محکوم کرده‌اند.

الکساندر نوری که از پدری ایرانی و مادری آلمانی در آلمان متولد شده، با قانون جدیدی که ترامپ وضع کرده، تا اعلام بعدی دولت ایالات متحده نمی‌تواند دوستان و خانواده‌اش را که در آمریکا زندگی می‌کنند ببیند.
واکنش الکساندرنوری به فرمان ترامپ
سرمربی وردربرمن با محکوم کردن دستور اخیر ترامپ به نشریه «بیلد» آلمان گفت: در ورزش، رئیس جمهور آمریکا به خاطر رفتار ورزشی‌اش احتمالاً کارت قرمز می‌گرفت. من اعتقاد راسخ به سیاست‌مان دارم و نگران این هستم که چطور دستاوردهای دموکراتیک ما در چند دهه اخیر به راحتی پایمال شده است!

نوری که در دوره بازیگری‌اش در سال ۱۹۹۹ به مدت چند ماه عضو تیم سیاتل ساندرز آمریکا هم بود، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما این پیش‌داوری را رد می‌کنیم و به تعهد اجتماعی‌مان به تنوع و بردباری در کنار دموکراتیک، همکاری روشنفکرانه با انگیزه بالا ادامه خواهیم داد.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *