خبر داغ: مدیرعامل تیم خونه به خونه برکنار شد

[ad_1]

علی امیری چهره ای که از سال گذشته به جمع مدیران تیم متمول خونه به خونه بابل پیوسته بود، سرانجام از این تیم مازندرانی جدا شد.

به گزارش تابناک ورزشی، علی امیری که مشخص نشد به چه دلیل و با حمایت چه شخصی سالها در باشگاه استقلال تهران جولان داد ، با خروج از این تیم  به بابل رفت و ردپایش در بسیاری از نقل و انتقالات باشگاه متمول خونه به خونه دیده می شد و در حد مدیرعامل در رسانه ها مانور و نمایش می داد.

او که زمینه ساز پیوستن بسیاری از بازیکنان بی کیفیت به جمع تیم پرستاره بابلی شد؛ با ورود علی کریمی و جداشدن فروزان و حنیف عمران زاده طی ۴۸ساعت گذشته از جمع خونه به خونه، خودش هم راه درب خروجی باشگاه را در پیش گرفت.

او که توسط برخی رسانه ها تلاش شده بود صندلی مدیرعاملی نساجی قائمشهر را بلافاصله بعد از خروج از خونه به خونه اشغال کند، با تصمیم بر سر ابقای موقت رمضانی و کمک یکی از رفقای قلعه نویی به پرهام، از این انتقال هم ناامید شد.

 علی امیری بیش از دو سال در خونه به خونه بابل حضور داشت و در جلسه با مالک باشگاه خونه به خونه متوجه شد که دیگر جایی در معادلات این باشگاه ندارد.

همچنین احتمال دارد طی چند روز آینده چند استقلالی دیگر نیز از لیست خونه به خونه خارج شوند و مشخص نیست این خروجی ها چه هزینه ای روی دست آنها خواهد گذاشت.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *