خبر داغ: سلطانی‌فر:هرگزنگفته بودم تغییراتی دروزارت ورزش نخواهیم داشت

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان گفت: داورزنی فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون والیبال می‌ماند تا زمانی که مجمع برگزار شود و رئیس جدید انتخاب شود.

به گزارش تابناک ورزشی، مسعود سلطانی‌‌فر در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان دولت در خصوص انتخاب محمدرضا داورزنی به عنوان معاون جدید توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و شرایط فدراسیون والیبال عنوان کرد: داورزنی فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون می‌ماند تا زمانی که مجمع برگزار شود و رئیس جدید انتخاب شود.

وی درباره نامه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وزارت ورزش برای کمک مالی گفت: قانونا نمی‌توانیم به این دو باشگاه کمکی کنیم و آنها باید از طریق اسپانسر شرایط مالی خود را مهیا کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره ایجاد تغییرات در معاونت قهرمانی این وزارتخانه تصریح کرد: ما هیچ وقت نگفته بودیم که تغییری ایجاد نخواهیم کرد.

سلطانی‌فر درباره موضع‌گیری دولت‌ آمریکا در قبال عدم ورود شهروندان برخی کشورها به آمریکا و برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در تهران، گفت: ما مطابق با چارچوب دیپلماسی کشور عمل می‌کنیم و اگر ویزای کشتی‌گیران آمریکایی صادر شود مشکلی برای حضور آنها نداریم و از آنها استقبال می‌کنیم.

وی درباره شرایط فدراسیون ژیمناستیک خاطرنشان کرد: مسائلی با فدراسیون جهانی این رشته وجود دارد که در حال پیگیری و حل کردن آنها هستیم و به محض آنکه نتیجه‌ای حاصل شود انتخابات این فدراسیون را نیز به مانند سایر فدراسیون‌ها برگزار خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان درباره موافقت فدراسیون جهانی بسکتبال با پوشش اسلامی بانوان در این رشته، گفت: خوشبختانه رایزنی‌ها با رئیس این فدراسیون مثمرثمر بود و نتیجه خوبی نیز حاصل شد. به من گفتند که وارد این موضوع نشوم اما به شخصه نامه‌ای به رئیس فیبا نوشتم و خوشبختانه توافق نیز حاصل شد.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *