خبر داغ: دبیرکل، اخراج دستیاران ایرانی کی‌روش را رد کرد!

[ad_1]

در حالی که جلسه تاج و کی روش همچنان ادامه دارد، دبیرکل فدراسیون فوتبال خبر کنار گذاشتن دسته جمعی دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که در همه خبرگزاری ها منتشر شده بود را تأیید نکرد.

به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا اسدی سه‌شنبه شب در جمع خبرنگاران حاضر در فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که کنار گذاشتن دستیاران ایرانی کارلوس کی‌روش صحت دارد یا خیر؟ گفت: نه، راوی خبرتان دروغ گفته است!

وی در واکنش به طرح این موضوع که تغییر راننده کارلوس کی‌روش این شایعه را قوت بخشیده است، خاطر نشان کرد: نه این‌طور نیست. برای راننده کی‌روش کاری پیش آمده بود و رفت. به جای او فرد جدیدی آمده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد حضور حسنی‌خو در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: حسنی‌خو دوست خوب و عزیز من و همه فدراسیون است و او یکی از برادران ارزشمند ماست، خیلی وقت بود که وی را ندیده بودم. حسنی‌خو دیداری با تاج داشت و همه اعضای فدراسیون را دید.

وی راجع به حضور همزمان حسنی‌خو در فدراسیون فوتبال و بحث تغییرات در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: از این به بعد کاری می‌کنیم که این حضور همزمان و همسو نشود که این حرف‌ها پیش نیاید!‌ حضور او به یکباره بود. 

اسدی در پاسخ به این سؤال که نکونام را با آن همه خواهش به تیم ملی آوردید و حالا به این صورت از تیم اخراج شده است، گفت: اساس این خبر اشتباه است و رسانه‌ای که آن را منتشر کرده، اشتباه کرده است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص دادگاه حکمیت ورزش گفت: مفاد آن محرمانه است، اما روند آن در حال ادامه پیدا کردن است. یکی از بندهای آن کاملاً محرمانه است و به خاطر منافع ملی نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد. 

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *