خبر داغ: خودزنی تازه کی‌روش/ اخراج همه دستیاران ایرانی‌ از راننده تا پزشک!

[ad_1]

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که طی ماه های اخیر با اغلب مدیران ارشد فدراسیون فوتبال بر سر امکانات تمرینی و تدارکات تیم ملی مشکل داشت و سپس در جنگی نفسگیر و رسانه ای با برانکو ایوانکوویچ چندین بیانیه تند منتشر کرد، در جلسه امروزش با تاج بحرانی تازه ساخت که همه را نگران کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، این سرمربی کاربلد و بین المللی که فوتبال ایران را به کلاس تازه ای در قاره آسیا رسانید و با چهره کردن چندین ستاره بسیار جوان آینده ای روشن برای تیم ملی و چند ده میلیون هوادارش به تصویر کشید، حالا که از بازگشت دستیاران به اردو بعد از آزاد کردن آنها و مرخص کردن شان از تمرین در دوبی به خشم آمده، تمام اعضای ایرانی کادر خود را در فهرست اخراج قرار داده و از فدراسیون خواسته افراد جدیدی را جایگزین این مربیان کنند!

این افراد شامل مربیان، کادرپزشکی و حتی راننده و مترجم او می شوند و کی روش امروز با حضور در فدراسیون فوتبال با یک راننده جدید نشان داد که روی تصمیم خود به صورت مصر ایستاده است. سرمربی تیم ملی ایران قصد دارد از مربیان و پزشکان خارجی در کادر جدید استفاده کند اما فدراسیون فوتبال گویا در نشست مستقیم امروز به هیچ وجه درخواست وی را نپذیرفته است. 

در شرایطی که اردوی تیم فوتبال ایران برای دو بازی دهه اول فروردین قرار است در آخرین روزهای سال تشکیل شود، فدراسیون فوتبال به دنبال یک راه مسالمت آمیز برای حل بحران جدید و تازه از راه رسیده تیم ملی است اما نه تنها تا به امروز موفقیتی در این زمینه به دست نیامده ، بلکه اوضاع بدتر از قبل هم شده است. 

طبق اخبار واصله، مقامات ارشد فدراسیون با توجه به دستور خودشان به دستیاران این سرمربی، به کی روش اعلام کرده اند تحت هیچ شرایطی به او اجازه نمی دهد که مربیان ایرانی را از کادر خود کنار بگذارد؛ چراکه کار این افراد کنار سرمربی تیم ملی در قرارداد وی قید شده و البته بخشی از سرمایه گذاری فوتبال ایران روی مربیان آینده است. 

علت مشخص و صریح ناراحتی کی روش از کادر خود، عدم تمکین آنها از فرمان ترک اردوی دوبی و بازگشت آنها از مسیر فرودگاه به باشگاه ایرانیان در دوبی است در حالی که کی روش عقیده دارد حرف اول و آخر در این زمینه و تصمیم گیری ها کاملا با خود او و منحصر به اوست و بازگشت کادر به اردو نافرمانی آنها در مقابل سرمربی تیم ملی بوده است. 

فدراسیون فوتبال که مدام سیاست سکوت در پیش گرفته بود و با فشار مقامات بالادستی سعی در آرام کردن جو و حفظ سرمربی ارزشمند خود داشت حالا بر سر یک دوراهی قرار گرفته است. سعی در آرام کردن فضای ملتهب بعد از هفته های گذشته داشته است، قصد دارد با مذاکره و گذشت زمان این مشکل را حل کند تا در اردوی بعدی تیم ملی همه چیز به حالت عادی بازگشته باشد.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *