خبر داغ: تعجب عنایتی از ناهماهنگی در صبا

[ad_1]

کاپیتان تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکنان صبا هیچ مشکلی با مرفاوی ندارند چون او انسانی پاک و باشخصیت است.

به گزارش تابناک ورزشی، رضا عنایتی در خصوص اتفاقاتی که در تیم فوتبال صبای قم رخ داده و صمد مرفاوی با بازیکنان خداحافظی کرده است، گفت: آقای مرفاوی امروز به محل تمرین آمد و با بازیکنان خداحافظی کرد. البته مشکل تیم ما مشکل بودجه است و اصلا نمی‌دانیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است. هزینه‌ای هم برای تیم صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: امروز با بازیکنان صحبت کردم و در محل تمرین حضور داشتم و نیمچه تمرینی انجام دادیم ولی دیگر نمی‌توانم بازیکنان را مجاب کنم که صبور باشند و به کارشان ادامه دهند.

عنایتی تاکید کرد: بچه‌ها عزم‌شان را جزم کردند که دیگر تمرین نکنند تا زمانی که مشکلات حل شود. امروز هم بعد از جلسه‌ای که با هم در محل تمرین داشتیم گفتم هر تصمیمی بگیرید من حرفی نمی‌توانم بزنم چون از روی آنها خجالت می‌کشم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود سهراب بختیاری‌زاده سرمربی شده، گفت: من که در مورد مسائل کلان باشگاه نمی‌توانم حرف بزنم. من حتی در مورد مسائل تیم هم صحبت نمی‌کنم چه برسد به اینکه بخواهم در مورد مربی جدید حرف بزنم.

مهاجم تیم فوتبال صبا تاکید کرد: تیم مدیرعامل دارد و آنها مطلع هستند که چه اتفاقاتی در مجموعه می‌افتد ولی این را می‌دانم که تمام مشکل بودجه است.

عنایتی در خصوص اینکه بختیاری‌زاده مدعی شده یک هفته است با کشوری‌فرد در ارتباط است اما مدیرعامل باشگاه صبا از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند،‌گفت: واقعا چنین اتفاقی افتاده است؟ یعنی بختیاری‌زاده اعلام کرده با مدیرعامل صحبت کرده و آقای کشوری‌فر مدعی شده با بختیاری‌زاده در ارتباط نیست؟ واقعا نمی‌دانم چه بگویم!

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان صبا با صمد مرفاوی مشکل داشتند یا خیر، گفت: اصلا بازیکنان مشکلی با مرفاوی نداشتند چون او انسانی پاک است و فوق‌العاده زحمتکش.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *