خبر داغ: با یک نامه،قرارداد مظلومی با پدیده ثبت نشد!

[ad_1]

قرارداد پرویز مظلومی که در هیأت فوتبال استان خراسان در حال به ثبت رسیدن بود، در دفترچه رسمی هیأت فوتبال ثبت نشد!

به گزارش تابناک ورزشی، پرویز مظلومی امروز به مشهد سفر کرد و با مسئولان باشگاه پدیده (هادی برگی‌زر) به توافق رسید و حتی به هیأت فوتبال هم رفت اما ظاهرا طی نامه‌ای که رئیس هیأت مدیره باشگاه پدیده به فدراسیون فوتبال و هیأت فوتبال خراسان نوشته بود، از ثبت شدن قرارداد پرویز مظلومی جلوگیری شد.

واعظ‌زاده رئیس هیأت مدیره باشگاه پدیده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس این خبر را تأیید کرد.

پرویز مظلومی امروز به عنوان سرمربی جدید تیم پدیده مشهد انتخاب شد اما ظاهرا وی به واسطه گفت‌وگو با هادی برگی‌زر مدیرعامل این باشگاه این سمت را پذیرفته است اما هنوز دقایقی از اعلام خبر سرمربیگری مظلومی نگذشته که رئیس هیأت مدیره باشگاه پدیده طی نامه‌ای به مهدی تاج اعلام کرده هادی برگی‌زر حق امضا ندارد.

در نامه حامد واعظ‌ زاده خراسانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پدیده به مهدی تاج آمده است: خواهشمند است دستور فرمایید هر گونه تغییرات در کادر فنی باشگاه ورزشی پدیده خراسان صرفا با امضای اینجانب به عنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه صورت پذیرد و هر گونه درخواست دیگر بدون امضای اینجانب اعتبار نخواهد داشت. ضمن آنکه معرفی پرویز مظلومی از درجه اعتبار ساقط است و لذا خواهشمندیم از ثبت قرارداد وی جلوگیری شود.

ضمنا به منظور جلوگیری از بی‌نظمی در باشگاه برادر ارجمند و جانباز دفاع مقدس آقای جواد وطن‌خواه به عنوان سرپرست باشگاه پدیده خراسان معرفی می‌گردد.

نامه رئیس هیأت مدیره باشگاه پدیده در حالی برای تاج نوشته شده که این نامه در سربرگ باشگاه پدیده قرار نگرفته و نشان می‌دهد که اختلافات درون باشگاهی در تیم مشهدی بسیار زیاد است زیرا معمولا نامه‌ها از سوی باشگاه با سربرگ و با مهر امضا می‌شود که نامه فوق فقط امضای رئیس هیأت مدیره را داراست.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *