خبر داغ: انتقال سرداربه اورتون در تابستان

[ad_1]

یک رسانه ورزشی روسی به نقل از یک منبع موثق از باشگاه روستوف اعلام کرد سردار آزمون به ویاٰرئال اسپانیا نخواهد رفت اما احتمال انتقال او به تیم اورتون انگلیس وجود دارد.

به گزارش تابناک ورزشی، سایت رسمی ورزش روسیه با توجه به پیشنهاد باشگاه ویارئال اسپانیا جهت جذب سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف نوشت: سردار آزمون تا قبل از فصل نقل‌وانتقالات زمستانی تابستانی فروخته نخواهد شد.
انتقال سرداربه اورتون در تابستان
پیش از این روزنامه اسپانیایی آس از علاقمندی ویارئال برای انتقال مهاجم ایرانی خبر داده بود.

این رسانه روسی در ادامه این خبر به نقل از منبع موثق باشگاه روستوف آورده است: سردار آزمون در روستوف می‌ماند اما در فصل تابستان احتمال دارد به اورتون انگلیس بپیوندد. اورتون مشتاق حضور آزمون است و لیورپول نیز او را از مدتی قبل تحت نظر دارد. دلیل اصلی انتقال آزمون به اورتون می‌تواند فرهاد مشیری، مالک و همکار عثمانوف روس‌تبار در این باشگاه مطرح انگلیسی باشد.
انتقال سرداربه اورتون در تابستان
قربان بردیف، نایب رئیس و مربی تیم روستوف روسیه نقش مهمی در آینده سردار آزمون دارد. این ملی‌پوش ایرانی از زمان پیوستن به تیم روبین‌کازان تحت این مربی باتجربه ترکمنستانی کار کرده است.

[ad_2]

آنتی بارسا خبرهای ورزشی روز را برای شما از برترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران جمع آوری می نماید. همچنین می توانید اخبار باشگاه رئال مادرید را در این وب سایت مطالعه نمایید. برای کسب اطلاعات از اخبار ورزشی روز, روزانه از وب سایت آنتی بارسا دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *