زيبايي‌زاده:استقلالی‌هابادست خودشان بخشش محرومان راسخت کردند

[ad_1]

رییس کمیته‌ انضباطی می‌گوید سابقه محرومیت بازیکنان خودمختاري سابقه جنون مردم آزاري‌ای صفت بويناك که توسط اقدامات استقلالی‌ها شهر بار سنگین اجتماعی پیدا انجام بده.

به مقصد‌ شرح احوال ‌تابناک ورزشی، اسماعیل زيبايي‌زاده جلاجل جواب به مقصد این سوال که آیا جلاجل احکام انضباطی تغییری نسبت به مقصد فصل ماضي لفظ گرفته باریک؟ گفت‌: مطمئنا جلاجل اسم باشليق جدید اتفاقات عنایت می‌افتد. بااستعداد‌ترین آن يادآوري كردن آیین‌نامه‌ انضباطی جدید باریک ارچه چون كه این آیین‌نامه‌ كره زمين مجامع قانونی هنوز بیرون نیامده و باید توسط آیین‌نامه‌ قبلی روال کنیم اما امیدواریم هر نوع قانون‌های جدید كره زمين آیین‌مکتوبای که جلاجل آینده يادآوري كردن انجام خواهد شد را پیاده کنیم. امیدواریم امسال نسبت به مقصد اسم باشليق ماضي تغییراتی لفظ بگیرد و بازیکنان و كلوپ‌ها توسط رعایت هم سر انضباطی فصل اندک پانویس‌ای را كنار زدن کنند.

او افزود: هفته‌ اقلیم لیگ برتري جو گرد هم آمدن كره زمين پانویس برگزار شد و امیدوارم باقی فصل هم مثل این هفته‌ برگزار شود.

رییس کمیته‌ انضباطی درزمينه ماجرای محرومیت بازیکنان خودمختاري، تعبیر‌ انجام بده: عربي زبان‌ترین موضوع بحث جلاجل به دفعات این مشکل این باریک که ما سعی می‌کنیم فردا (دوشنبه) ‌رای آن را صادر کنیم. ارچه این قضیه تعدادی ۱۵ تیم افزونتر همزباني می‌افتاد، شاید این صفت منسوب به طوس نمی‌شد اما شماری كره زمين آشوب اندک لطف هستند و این مشکل را ثمار نمی‌تابند. آن‌ها جلاجل ادبیات خودشان می‌گویند که ما توسط بقیه فرق می‌کنیم. تصمیمات قضایی تعدادی همه تیم‌ها باریک و فرقی نمی‌کند که آن تیم تعدادی پایتخت باشد و یا شهر کوچک شهر جم. بيوس ما این باریک که آشوب به مقصد عوامل فدراسیون احترام بگذارند. ما این توقف را داریم که ارچه تصمیمی درزمينه جایی می گیریم آن‌ها كره زمين طریق مجاری قانونی اعتراض‌كندو را يادآوري كردن کنند و بیانیه و درستكاري و اهانت و حرف پراکنی جلاجل كندو هیچ کس نیست.

زيبايي‌زاده ‌اضافه انجام بده: سابقه بازیکنان خودمختاري، سابقه سنگین و سختی نیست. آشوب چنان این قضیه را مهتر کرده‌بضع که وزن اجتماعی این قضیه را تبيره برده‌بضع. شغل هامشاغل ما این باریک که ارچه می‌خواهیم هندبال ملی موفق باشد، كلوپ یا كلوپ‌هایی مانع تیم‌ ‌ملی نشوند.

او جلاجل جواب به مقصد این سوال که آیا جلاجل رایی که فردا صادر انجام خواهد شد كره زمين مقامات تبيره دستگاه بافندگي فشاری روی کمیته‌ انضباطی آورده شده که رای رقيق‌تری بدهد؟ تقریر انجام بده: منبرها بارها كلام‌مام منبرها که هفت اسم باشليق جلاجل کمیته‌ انضباطی محضر داشتم و آشوب دیگری که محضر دارند، همه قاضی هستیم و قاضی این صفت منسوب به طوس نیست که رای فرمایشی را ثمار تابد. مستثنا كره زمين این اخلاقی که ما داریم خير فدراسیون دورودورنگ کفاشیان و خير فدراسیون دورودورنگ كلاه هیچ هنگام ولادت حالت نظری نکردند و حتی به مقصد ما هم گرا نداده‌بضع که رای به چه طريق باشد. مطمئن باشید که این رای برخواسته كره زمين برداشت قضایی و نگاه خشم آلود همکاران خودمان باریک. بدون شك صفت منسوب به طوس که جلاجل هیچ موردی خودمختاري خودمان را فراموش نکرده‌ایم.

رییس کمیته‌ انضباطی افزود: منتهی یک تفاوت صور دارد که صدور رای تعدادی تیم‌های مهتر و حتی شماری كره زمين مقامات این كلوپ پس ازآن كره زمين تصمیم‌گیری كره زمين همه مكان ما را تهدید می‌کنند. آشوب می‌گویند ما دان درشتیم و توسط همه فرق می‌کنیم. امیدوارم که این فرهنگ كره زمين بین برود. این تیم‌ها كره زمين آن‌مكان که باید تیم‌ ‌ملی را تقویت کنند باید روال بهتری داشته باشند.

او جلاجل باروح موضوعی که استقلالی‌ها ادعا دارند چون بازی‌های تیم‌ ‌ملی امید جلاجل فیفا دی نبوده می‌توانستند به مقصد این تیم بازیکن ندهند، تاکید انجام بده: این قضیه تباني مستقیم توسط رای ما دارد. جواب يابي این مشکل را به مقصد رای حواله می‌دهم. ما این رویه‌ها را می‌دانیم. ارچه كلوپ خودمختاري جلاجل دوال ۳۱ خردادماه جلاجل اولین نامه به مقصد این كلوپ ارجاع شد، خیلی آسوده بودن اعلام می‌کردند چون فیفا دی نیست، بازیکنان را به مقصد تیم‌ ‌ملی نمی‌دهد، قطعا اتفاقات بهتری می‌افتاد ولی وقتی توافقی محصول برداري انجام خواهد شد و كلوپ خودمختاري مهجور جلاجل مکتوبای که به مقصد فدراسیون نوشته اعلام کرده که فلان بازیکن را نمی‌توانیم بدهیم اما نفر دیگری را به مقصد جای او می‌توانیم به مقصد تیم‌ ‌ملی بدهیم، پشت بام اسب باركش ما جلاجل رایی که صادر می‌کنیم، دلایل و اسب باركش‌های منطقی داریم.

 رییس کمیته‌ انضباطی جلاجل جواب به مقصد این سوال که آیا رای صادره به مقصد خودمختاري کمک می‌کند؟ گفت‌: صفت انحصارطلب آرایی که جلاجل کمیته‌ انضباطی صادر انجام خواهد شد توسط تيرخور کمک به مقصد هندبال باریک و این آرای ما هم زوایای بسیار مثبتی دارد.

زيبايي‌زاده جلاجل پایان درزمينه این مشکل که تراکتورسازی همسايگي خودمختاري بازیکنانش را به مقصد تیم‌ ‌ملی امید نداد، تقریر انجام بده: منبرها بارها كلام‌مام که ارچه مقامات تیم‌ ‌ملی كره زمين تراکتورسازی شکایت می‌کردند، قطعا ما به مقصد آن رسیدگی می کردیم. دلیلی که آن‌ها شکایت نکرده‌بضع به مقصد خاطره ها مکاتباتی صفت بويناك که اعمال شد. كلوپ تراکتورسازی پیمان خوش خدمتي كردن را به مقصد تیم‌ ‌ملی اعلام انجام بده و آن‌ها نیز قبول کردند اما خودمختاري سه، چادرپوش بازیکن را باید به مقصد تیم‌ ‌ملی می‌داد که جلاجل نهایت به مقصد یک بازیکن تقلیل پیدا انجام بده و آن را هم ندادند، چون تیم‌ ‌ملی كره زمين این كلوپ زيان رسيده شد، شکایت انجام بده، جلاجل حالی که خیلی كره زمين كلوپ‌ها بازیکنانی داشتند که جلاجل آدم كردن تیم‌ ‌ملی امید آن‌ها را نخواست. هم‌چنین كلوپ خودمختاري مهجور یک نامه به مقصد ما فرستادن کرده باریک.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *