جهانیان طلبکارشد:كره زمين وزارت نفت اضرار می‌گیرم!

[ad_1]

حمیدرضا جهانیان مالک سابق كلوپ نفت‌شهرستان تهران جلاجل گفت‌وگو توسط نرمش سه اعلام انجام بده که اضرار مخزن ها اعمال شده جلاجل كلوپ نفت را كره زمين وزارتخانه دریافت خواهد انجام بده.

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، جهانیان که پسفردا جلاجل مراسم تغییر مالکیت كلوپ جلاجل تهرانسر محضر پیدا کرده صفت بويناك، درزمينه این شایعه که اوی را كره زمين کنار زمین به مقصد بیرون هدایت کرده‌‌بضع می‌گوید: این خبرها ابل باریک و منبرها به مقصد تمرین تیم رفتم، به مقصد بازیکن‌ها اعتراف كننده نباشید گفتم، به مقصد تیم زیرساخت كله دار زدم و خیلی شیک تیم را به مقصد مالکان بعدی تحویل دادم. مع الاسف هندبال کشورایران به مقصد مگراين كه مدیران بانکی و دولتی ها نمی تواند مالک دیگری داشته باشد و طبیعتا منبرها هم به مقصد ديباچه یک وصله ناجور كره زمين هندبال بیرون گذاشته شدم. منبرها صاحبدیوان زیادی به مقصد نفت داشتم اما مع الاسف فضای مناسبی حاکم نيستي و اولین ابل را هم خودم اعمال دادم که آقای علی کریمی را به مقصد ديباچه سرمربی تجريد کردم که این ابتر شدن مشکلات ما صفت بويناك. پس ازآن هم آقای گل‌محمدی که كره زمين آشوب قدیمی آقای کریمی باریک به مقصد دلیل مشکلات سیاسی علیه منبرها کار انجام بده و جلاجل نهایت به مقصد نتیجه رسید. اما هندبال یک صنعت پولساز و جذاب باریک و منبرها قصد ندارم كره زمين این اظهاروجود بیرون بروم و قطعا جلاجل یک زمان افزونتر دوباره به مقصد هندبال بازخواهم گشت.

 

جهانیان درزمينه مخارجی که جلاجل دوران محضر جلاجل سمت مالک كلوپ اعمال داده هم گفت: این مخزن ها را كره زمين وزارت نفت به مقصد نرخ سنه دریافت خواهم انجام بده.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *