تنش جدید جلاجل پرسپولیس؛ بازیکنان خواهان انزواطلب طاهری؟

[ad_1]

کمتر کسی فکرش را می‌انجام بده به مقصد مسافر یک هفته پس ازآن كره زمين صاحبخانه ديباچه قهرمانی، اخبار بازیکنان و معهد به مقصد حدی تیره و مظلم شود که واصل یک كلنجار علنی شوند و مستثنا كره زمين اینکه تمرینات را به مقصد اعتصاب بکشانند، پشت بام كره زمين محضر علی اکبر طاهری مدير تیم جلاجل رختکن نیز به مقصد تمرین برنگردند!

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، كره زمين گرد هم آمدن و نزدیک نبا می‌رسد پرسپولیسی‌ها زن خواهي آن هستند که طاهری برکنار شود و مدیر دیگری بیاید که مستثنا كره زمين اسپانسر، در عوض معهد درآمدزایی کند مادام جلاجل موقعیت‌های آلرژي زا مثل این روزها، به مقصد شمار معهد زروسيم تزریق شود. مشکل بازیکنان توسط مدیریت این باریک که هر هنگام ولادت كره زمين طاهری بايسته دریافت بخشی كره زمين مطالبات‌كندو را کردند، جواب منفی شنیدند و این جلاجل حالی باریک که طاهری طی كورس اسم باشليق ماضي، هرگز درآمدزایی به مقصد غیراز اسپانسر مشترک توسط خودمختاري و تراکتورسازی (به مقصد لفظ لمس كردني و گسترده) نداشته باریک.

حكماً شرکت‌هایی بودند که جلاجل کنار سرخپوشان موجودي شوند اما پشت بام كره زمين چندی هم تراز و هم سان قضایی و به مقصد محبس رفتن مدیر یکی كره زمين این شرکت‌ها، پرسپولیس بدون شك درآمدزایی جزیی جلاجل کنار اسپانسر را نیز كره زمين دستگاه بافندگي داد و به مقصد این حلول كننده و سنه مبتلا شد. خبرورزشی نوشته فعلاً بازیکنان منتظرند مادام نبا برکناری طاهری را بشنوند و اینکه مدیرعامل جدیدی به مقصد پرسپولیس بیاید و وطن اختيار كردن «کشورمالی» جلاجل این معهد را تقویت کند.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *