بیرانوند كره زمين هفته عود کوچ به مقصد شهر تبریز کوک انجام بده

[ad_1]

پس ازآن كره زمين بازی پرسپولیس و تراکتورسازی جلاجل هفته دوم لیگ برتري جو، علیرضا بیرانوند تقرير علاقه می‌کند مادام به مقصد تراکتورسازی برود.

به مقصد شرح احوال تابناک ورزشی، سنه ماضي و پس ازآن كره زمين بازی پرسپولیس و سایپا علیرضا بیرانوند قاپو‌بان پرسپولیس اعلام انجام بده که به مقصد خاطره ها ترفیع و بازی جلاجل تیم‌های اروپایی پس ازآن كره زمين جام جهانی می‌خواهد جلاجل نیم‌فصل كره زمين پرسپولیس مستثنا شود و در عوض قراردادبستن دوران خدمتگزار مقدس سربازی به مقصد تراکتورسازی برود.

بیرانوند جلاجل همین ضبط كردن اعلام انجام بده که خانواده‌دار باریک و غیر كره زمين پرسپولیس باید جلاجل این هجا به مقصد فکر خوش خدمتي كردن و خانواده‌اش هم باشد و به مقصد خاطره ها همین می‌خواهد كره زمين تحصیل تغييرعقيده دهد و به مقصد سربازی برود.اینکه بیرانوند می‌خواهد به مقصد فکر ترفیع و خانواده‌اش باشد چیز بدی نیست و خرده‌ای هم به مقصد او گرفته نمی‌شود، اما سوال اینجاست که به چه نحو بیرانوند الان به مقصد فکر این مشکل افتاد؟ به چه نحو كره زمين ابتدای فصل فکر آینده‌اش نيستي؟

در عوض رسیدن به مقصد جواب این سوال‌ها باید تاچند ماهی به مقصد خلف برگردیم، به مقصد سنه‌های ابتدای فصل که بیرانوند هوای رفتن به مقصد تراکتورسازی به مقصد سرش زد، به مقصد سنه‌هایی که به مقصد جای تمرکز روی پرسپولیس به مقصد فکر فرستادن پیغام و پیامک به مقصد تراکتوری‌ها صفت بويناك مادام بتواند در عوض محضر جلاجل این تیم قلب مسئولان را به مقصد دستگاه بافندگي بیاورد.

سيني اعلام مناجاتگري كردن مربوط به بزم، پس ازآن كره زمين بازی پرسپولیس و تراکتورسازی جلاجل هفته دوم لیگ برتري جو، علیرضا بیرانوند تقرير علاقه می‌کند مادام به مقصد تراکتورسازی برود. حتی جلاجل این بین قريب ۶نفر هم پیغام بیرانوند را به مقصد گوش مسئولان تراکتوسازی می‌رسانند. جلاجل اول مسئولان و کادر فنی تراکتورسازی این اسم مكلف را جدی نمی‌گیرند، اما وقتی كلاه خود بیرانوند به مقصد مدیران این كلوپ و اعضای کادر فنی پیام و پیامک می‌دهد، سرگذشت جدی انجام خواهد شد.

قاپو‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به مقصد هر طریقی می‌خواهد جلاجل نیم‌فصل سرباز شود مادام پس ازآن كره زمين جام جهانی، مشکلی در عوض لژیونر كشته شدن نداشته باشد! بیرانوند در عوض رسیدن به مقصد این مدعا‌اش دستگاه بافندگي به مقصد هرکاری ضربت ديده و می‌زند. بیرانوند حتی به مقصد یکی كره زمين دستیاران گل‌محمدی هم ۳،۴ حد ناقوس می‌زند که این مربی اعلام می‌کند جلاجل این اسم مورد هیچ‌کاره باریک!

پوشيدگي نکته بااستعداد جلاجل این اسم مورد این باریک که آیا واقعا در عوض بیرانوند پیشنهاد اروپایی صور دارد؟! آیا واقعا تیمی جلاجل اروپا قاپو‌بان پرسپولیس را می‌خواهد؟

به مقصد هر حلول كننده بیرانوند بي همسري كلاه خود را در عوض پیوستن به مقصد تراکتورسازی و سپری وزیر ها خدمتش جزم کرده باریک، خدمتی که به مقصد گفت خوش خدمتي كردن ۶ ماه زیادتر نیست. باید دید جلاجل نهایت چون كه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا قاپو‌بان پرحاشیه پرسپولیس در عوض نیم‌فصل دوم جلاجل این تیم ماندنی انجام خواهد شد یا خیر.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *