بنابراین لس Blancos باید از قبل برنامه ریزی و به دنبال جایگزینی در بازار پنج گزینه برای چپ به

[ad_1]

فابیو Coentrao در رئال مادرید، خود ادامه خواهد داد. حالا که زمستان انتقال پنجره بسته می شود تا رئال مادرید در تابستان بازیکن جدید باشگاه را می توانید ممنوعیت فیفا برای ورود بازیکنان جدید است.

یکی از موقعیت های trickiest برای Blancos لس است پشت چپ. مارسلا بازیکن کلیدی در این تیم ملی است و او یکی از بهترین – شاید بهترین چپ در جهان پشت. اما لس Blancos نیاز به تعویض پیدا بنابراین برزیل می تواند برخی از بقیه. در واقع، هر فصل مارسلا را زخمی می شود و نتواند برخی از بازی های مهم.

Coentrao فابیو است نمایش این فصل است که او قادر به مبارزه با یک مکان در این تیم پس از لس Blancos نیاز به پیدا کردن جایگزینی. یکی از مورد علاقه های شما این است که بازیکن Wolfsburg ریکاردو Rodríguez . مدافع سوئیس سطح بزرگ فصل گذشته زمانی که او رئال مادرید در لیگ قهرمانان روبرو اما این فصل تیم در حال مبارزه و حتی Draxler باشگاه در ژانویه سمت چپ نشان داد.

رئال مادرید خواهد شد صورت حال حاضر در لیگ قهرمانان نامزد دیگر. نقش Faouzi Ghoulam به عنوان عقب چپ با لاتزیو و تیم ملی الجزایر. او فقط ۲۵ سال سن و مذاکره قرارداد جدید با باشگاه ایتالیایی است.

سه کاندیدای دیگر را جایگزین فابیو Coentrao اسپانیایی است. آلونسو مارکوس در رئال مادرید بزرگ شد اما او را ترک و در انگلستان بود. او نشان داد کیفیت خود را با بولتون، هالک علاقه ای، ساندرلند و حالا او با چلسی درخشان است.

یوری Berchiche است که یکی از بزرگترین شگفتی در لالیگا. چپ واقعی Sociedad بازگشت است بازی در سطح بزرگ و کمک به این تیم در یکی از فصل های بهترین خود را تا کنون. جوان (۱۹ ساله) مارتین Aarón آخرین گزینه است. نقش او را برای اسپانیول و او اولین خود را امسال با موفقیت ساخته شده است.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *